ارسال با پیک در شهر تهران 

این روش فقط مختص هموطنان شهر تهران و حومه نزدیک تهران همانند شهرری می باشد که هزینه ارسال کالا به عهده مشتری می باشد که البته برای تمامی سفارشات 20،000 تومان می باشد .

در این روش در صورتیکه کالای مورد نظر در ساعات کاری فروشگاه ( 9 صبح تا 4 بعدازظهر شنبه الی چهارشنبه و غیر از ایام تعطیل رسمی ) سفارش داده شود ، کالا در بازه زمانی 1 الی  5 ساعت پس از ثبت سفارش به دست مشتری می رسد . ضمنا ارسال فوری در روزهای تعطیل مقدور نمی باشد

پست سفارشی

این روش برای سفارش‌های خارج از تهران در نظر گرفته شده است و در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل تهران یا کرج نیز می‌‏توانند با پست سفارشی ارسال شوند.
پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت است و هزینه ارسال کالا  بنا بر مسافت و وزن کالا می باشد که از سایر روشهای دیگر کمتر می باشد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید :

http://tntsearch.post.ir

ارسال سفارشات حجیم در تهران

برای ارسال سفارشاتی که اندازه محصول ، بزگتر از حد معمول می باشد ، در شهر تهران و حومه نزدیک تهران از وانت بار استفاده می شود . هزینه ارسال این سفارشات نیز ثابت و مبلغ 20.0000 تومان می باشد که در مقصدتوسط خریدار پرداخت می شود .

ارسال سفارشات حجیم به شهرهای دیگر کشور

برای ارسال سفارشات حجیم به شهرهای دیگر کشور غیر از تهران ، از موسسه حمل و نقل وطن کمک می گیریم که در تمام شهرهای کشور نمایندگی دارند و با حداکثر سرعت ، سفارش شما را تحویل می دهند .

در این مورد روش کار به این صورت می باشد که مبلغ 15.000 تومان در هنگام خرید به سبد کالا افزوده می شود . این مبلغ برای تحویل سفارش شما به انبار مرکزی موسسه حمل و نقل وطن در تهران – خیابان شوش می باشد .

به عنوان هزینه حمل و نقل کالای شما از تهران به شهر شما ، در مقصد مجددا مبلغی در حدود 10 تا 15 هزار تومان از شما بوسیله موسسه حمل و نقل وطن و در هنگام تحویل کالا اخذ میشود .

حداقل مبلغ سفارش

حداقلی برای مبلغ سفارشات در نظر گرفته شده است که مبلغ 20.000 تومان می باشد . بدین معنا که سفارشات کمتر از این مبلغ در این فروشگاه ثبت نمی شود .